ملاقات عمومی فرماندار و مسئولان با مردم ورامین انجام شد

ورامین, ویژه, مشکلات, سرپرست, سیاسی, اخبار پاکدشت 24 آگوست 2018 2 شهریور 1397


امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

به گزارش ندای وارنا؛در این برنامه که با حضور سرپرست فرمانداری، معاونان فرمانداری ، رؤسای ادارت و نهادهای شهرستان در محل مصلای صاحب الزمان (عج) برگزار شد ، مردم مسائل و مشکلات خود را مستقیما با رئیس اداره مربوطه بیان کرده و دستورات لازم برای حل مشکلات این افراد صادر شد.
سرپرست فرمانداری ورامین در این مراسم گفت : مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند و مسئولان موظفند تا بر اساس وظایف قانونی و شرعی مسائل و مشکلات مردم را در چارچوب قانون رفع کرده و شرایط را برای زندگی بهتر مردم فراهم کنند.
حسین کاغذلو اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم است چرا که این امر مردم را نسبت به آینده نظام امیدوارتر کرده و اعتماد آنان را به مسئولان بیشتر می کند.
وی تأکید کرد: مسئولان باید با حضور در بین مردم ، از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را شنیده و در صدد رفع آن بر آیند ، شأن مسئولیت تنها رفع مشکلات مردم است و باید از فرصت هفته دولت برای تحقق این مهم استفاده کرد.
وی با اشاره به برنامه های شهرستان ورامین در هفته دولت گفت: همزمان با ایام هفته دولت ۳۱ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
دوم تا هشتم شهریور به یاد شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت نام دارد.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع : ایرنا

انتهای پیام/

بدون برچسب

788 بازدید کل ، 1 امروز

  

کد مشاهده سریع در موبایل

هومد

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر