مشکلات مردم با پشت میزنشینی حل نمی شود

ویژه, قرچک, مشکلات, کار, کارشناسان, اخبار پاکدشت 24 آگوست 2018 2 شهریور 1397


به گزارش ندای وارنا؛حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: بدی ها، با خوبی ها در مقایسه ها آشکار می شود، یکی از آسیب های عمده ای که در کشور ما مشاهده می شود، تشتت و تفرقه در کار در عین تاکید زبانی بر وحدت در جامعه و مسئولین است.

وی گفت: امروز دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی می گویند، اسرائیل غاصب و عربستان خائن باشد، اما  نظام جمهوری اسلامی ایران نباشد.

اسماعیلی بیان کرد: روزی همه دولت ها علیه ایران جنگیدند و به جای این که اسرائیل غاصب را از بین ببرند، می خواستند نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، هنوز هم که هنوز است، این دشمنان دست از دشمنی علیه کشور ما بر نمی دارند، چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران  می خواهد حکومت اسلامی را پیاده کند.

وی تاکید کرد: در این راستا جمهوری اسلامی ایران آدم کشی، ظلم، ستم و تجاوزگری را بد می داند، آن ها داعش، القاعده، طالبان و منافقین را به وجود آورده و حمایت کردند که به نفع آن ها عمل و منافع آن ها را تامین کند.

امام جمعه قرچک افزود:  در مقایل این اقدامات دشمنان، ایران مقاومت را شکل داد که خواب را از چشمان آن ها گرفت و آن ها به گفته رهبر معظم انقلاب نمی خواهند، جمهوری اسلامی ایران بماند و هر مساله و مشکل دیگری که بیان می کنند، بهانه گیری است.

وی با اشاره به تناقض موجود بین حرف و عمل مسئولین در اداره کشور گفت: با پشت میزنشینی نمی توان به مشکلات مردم پی برد، مسئولینی که از حل مشکلات حرف می زنند، به نظرات کارشناسان خبره و توانمند و دلسوز توجه مرده و به آن ها میدان برای کار بدهند.

اسماعیلی پایان تصریح کرد: مسئولین باید از اختیارات خوداستفاده کرده و به بهانه سلامت مردم با کوبیدن سرمایه سرشار طب سنتی ایرانی و اسلامی سلامت مردم را به خطر نیندازنند

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیام/

بدون برچسب

789 بازدید کل ، 1 امروز

  

کد مشاهده سریع در موبایل

هومد

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر